Kayıt Ol

Kayıt olun, görevler yapın ve kazanın.

Üyelik

Üyelik

Profil

Profil

Telefon numaranız hiç kimseyle paylaşılmaz.

Tamamla

Tamamla

Aşağıdaki Kullanıcı Sözleşmesi'ni okudum, kabul ediyorum.

Üye olduktan sonra telegram kanllarımıza katılmanız zorunludur. Kurallar ve duyurular ordan yapılmaktadır. Aksi taktirde kurallara uymayan hesaplarınız banlanır.

Telegram Kanallarımızı Takip Ediniz

https://t.me/hepsigorevduyuru

https://t.me/hepsigorev

HepsiGörev bir görev yap para kazan sitesidir. Websitemizde verilen görevlerin karşılığında puan kazanırsınız. Belli bir puana gelince bunun para karşılığını hesabınıza ₺ olarak gönderiyoruz. Sistemde çoklu hesap kullanımı yasaktır.  (Tespit edildiğinizde hesaplarınız banlanır.)

Talimatlara uygun yapılmayan görevler sonucunda hesabınız askıya alınır. ( hatalı kanıt gönderimi, yapılmayan görevlere ekran kanıtı atılması) gibi durumlarda ilk başta puan silinme cezası sonrasında ise hesabınızın tamamen banlanır.

 

Üyelik anında verilen tüm bilgilerinizi kendi rızanız ile verdiğinizi kabul ediyorsunuz. Ancak bu verileri sadece görevler ile ilgili kullanacağız. Bilgileriniz güvenli şekilde saklanır, üyeliğinizi iptal etmeniz halinde bilgileriniz sonsuza dek sistemden silinir. Üyelik silinmesi, çoklu hesap kullanımı gibi işlemleri sürekli ve tekrarlamanız halinde yasal haklarımızı kullanacağımızı temin ederiz.

Hepsi Görev görev veren şahıslar ile görev yapan görevcileri birleştiren bir ortak noktadır. 

Sistemde meydana gelen aksaklıklar sebebiyle yaşanan sorun ve sıkıntılarda Hepsi Görev herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir.

Üye olmadan önce bu sözleşmeyi okumanız ve kabul etmeniz halinde üyeliğinize devam edebilirsiniz.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. 

Firmamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir, sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilir ya da kendisine gelen bilgilendirme iletisindeki linkle bildirim yapabilir. 

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için, Firmamız, üyelerinin IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Firmamız, Üyelik Sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, talep edilen bilgileri kendisi veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilir.  Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilir. Firmamız tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya Mağazamız üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler; Firmamız ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından, "Üyelik Sözleşmesi" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, üyelerimizin kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

Hatalı Kanıt Ceza Şablonu
1 Harita Hatalı Kanıt 10₺ Puan silme cezası
1 Instagram Hatalı Kanıt 5₺ Puan silme cezası
1 Özel yorumlarda 5₺silme cezası

50 Görevi arasında 10 üstü hatalı görev yapanlarda
Pualarının tamamının silinmesi

Aynı ekran görüntüsünü 1 den fazla göreve gönderilmesi dahilinde hesap kalıcı olarak banlanılır.

Görevlerde bilerek hatalı kanıt atması art niyet oalrak kullanamsı ömür boyu ban.

Zaten üye misiniz? Giriş Yapın
Ana Sayfaya dönmek için tıklayınız.